top of page

Behawiorysta Kosów Lacki

Potrzebujesz pomocy ze zmianą zachowań swojego psa lub chcesz zbudować zdrową relację ze swoim pupilem? Skorzystaj z konsultacji behawioralnych online w Kosowie Lackim

Szkolenie psów online

Szkolenie psów Kosów Lacki

Jak wyglądają zajęcia z behawiorystą?

Zajęcia z behawiorystą online w Kosowie Lackim różnią się w zależności od potrzeb. Każdy przypadek jest indywidualnie przeze mnie analizowany. Podczas pierwszych zajęć określę plan działania, który pozwoli zbudować oczekiwane zachowania.

Ile kosztuje sesja u behawiorysty?

Koszt pierwszych zajęć to 200zł, a każde kolejne spotkanie to już tylko 120zł!

Kosow Lacki

Szkolenie psów Kosów Lacki

Dołącz do grona moich zadowolonych klientów w Koszalinie!

Kto powinien skorzystać z usług behawiorysty?

Zajęcia z behawiorystą online w Kosowie Lackim są bardzo uniwersalne, wartość z nich wyniesie praktycznie każdy opiekun psa chcący poprawić albo naprawić swoją relację z pupilem! Niezależnie czy masz problem z psem, czy chcesz zadbać o lepszą relację, zajęcia z behawiorystą mogą uprościć i przyspieszyć cały proces!

Jak długo trwa sesja u behawiorysty?

Długość naszej jednej sesji to około 2 godzin. Podczas trwania sesji bacznie obserwujemy zachowanie psa oraz opiekunów, tak, żeby móc jak najlepiej zidentyfikować źródło problematycznego zachowania u naszego pupila.

Behawiorysta Kosów Lacki

Trener psów Kosów Lacki

Dowiedz się więcej! 

Chcesz się upewnić czy zajęcia dla Twojego psa ze mną to dobry wybór? Przeczytaj więcej o mnie oraz o metodach, które stosuję podczas zajęć!

bottom of page